От името на Ръководството на МБАЛ-Червен бряг „ ЕООД
Г-н Иван Новкиришки поздравява „специалистите по здравни грижи“ по случай Професионалния им празник 12 май ,Международен ден на сестринството, като им пожелава да бъдат здрави, все така всеотдайни, отговорни в извършване на своя професионален дълг и грижи за пациентите. БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕННИ С ВАШАТА БЛАГОРОДНА ПРОФЕСИЯ ! С уважение : Иван Новкиришки Управител на МБАЛ-Червен бряг